ניתוחים פלסטיים

ניתוח אף 

ניתוח אף הנו ניתוח פלסטי אשר בו נדרש הרופא מצד אחד להפגין כישורים פלסטיים גבוהים במיוחד ומצד שני להיות גם כאמן המפסל ברגישות יתרה, בעדינות ודיוק את האבר הבולט והחשוב ביותר בפנים.  האף בעל נוכחות רבה אשר מקנה לפנים את הנראות, בין אם מדובר באף גדול, בולט, עקום, נשרי, מעוקל , נוטה כלפי מטה, כדורי, ועוד.  מה שגורם לרבים לבצע הליך זה הן מסיבות אסתטיות והן מסיבות רפואיות.

 

פגישת ייעוץ ראשונה 

הפגישה הראשונה תתחיל בתהליך היכרות, ויצירת קשר אישי ומקצועי בין ד"ר בוכריס ללקוח/ה.  שיחת ראיון וברור עבר רפואי ומטרת בקשת הניתוח, בחינת הרצונות ותאום ציפיות להגשמת חלומך. האם מדובר במקרה רפואי של קושי נשימתי בשל חסימת נחיריים, הסרת מחיצה / יישור או בשל סיבות אסטטיות אישיות.  לאחר מכן, תתבצע בדיקה של מבנה האף, שיחת תיאום ציפיות לברור רצונות והבנת התוצאה הרצויה של הניתוח בהתאם למבנה ופרופורציית הפנים, צילום במספר זוויות, סימולציה והדמיה המראה את צורת האף לפני ואחרי הניתוח. ד"ר בוכריס ישמח להשיב בסבלנות רבה ולספק לך את כל המידע באשר לניתוח ולחשוב ביחד איתך על האפשרויות הניתנות לביצוע, שיטות הטיפול, תופעות הלוואי, בניית תכנית טיפולית והתאמת ההליכים המתאים עבורך.

 

תהליך הניתוח 

ניתוח האף מתבצע בהרדמה מלאה / חלקית, בין שעה לשעתיים.  בתום הניתוח בשל דימום יוחדרו פדים (טמפונים) לנחיריים והאף יגובס.  המטופל ישתחרר לאחר השגחה רפואית של כ- 4 שעות.

 

לאחר הניתוח 

ביומיים הראשונים לאחר הניתוח יתכנו כאבים קלים, יש לקחת משככי כאבים בהתאם להמלצתו של ד"ר בוכריס.  יש להימנע מאכילת ושתיית מאכלים חמים כדי לא לעודד דימומים.  לאחר יומיים יחול שיפור משמעותי ובקלה בקשיי הנשימה.  יש להגיע לביקורת אצל הצוות במרפאה ביום השני לניתוח להוצאת הפדים מהאף, לאחר כשבוע יוסר גם הגבס. את התוצאה המוצלחת של הניתוח ניתן יהיה לראות לאחר כחצי שנה מיום הניתוח.