ניתוח אוזניים

ניתוח להצמדת אוזניים בא לתת לך פתרון לאסימטריה במבנה האוזניים.  אוזניים בולטות הן לרוב כתוצאה מרקע תורשתי, כיום בעזרת התערבות כירורגית מינורית ניתן להתגבר על תחושת חוסר הנעימות והביטחון העצמי למי שיש מבנה באוזניים בולטות ואסימטריות.  ניתן לבצע את הניתוח כבר מגיל 6 כאשר האפרכסת הגיעה לגודלה הסופי.  בניתוח ד"ר בוכריס במומחיות רבה מבצע תיקון מבנה וצורה ובוחר את הזווית הנכונה לאוזן, כך שהאוזן תקבל מראה טבעי ואסתטי לרמת שביעות רצון הלקוח/ה. הניתוח נחשב לניתוח פשוט יחסית אך מצריך רמת מומחיות לקבלת תוצאות טובות.

 

פגישת ייעוץ ראשונה 

הפגישה הראשונה תתחיל בתהליך היכרות, ויצירת קשר אישי ומקצועי בין ד"ר בוכריס ללקוח/ה.  שיחת ראיון וברור עבר רפואי, מטרת בקשת הניתוח, בחינת הרצונות ותאום ציפיות מתוצאת ניתוח הצמדת אוזניים.  יבחן את מבנה האוזן, וימליץ על טכניקת הניתוח הטובה ביותר לך, ויפרט את הסיבוכים העיקריים ותופעות הלוואי האפשריים מהליך זה ואת סיכויי ההצלחה.  ד"ר בוכריס ישמח להשיב בסבלנות רבה ולספק לך את כל המידע באשר לניתוח ולחשוב ביחד איתך על האפשרויות הניתנות לביצוע, שיטות הטיפול, תופעות הלוואי, בניית תכנית טיפולית והתאמת ההליכים המתאים עבורך.

 

תהליך הניתוח 

ד"ר בוכריס במהלך הניתוח להצמדת אוזניים מבצע חתך ניסתר בצד האחורי של האוזן, מסיר עור עודף לפי הצורך, יוצר קיפול נוסף ומטפל בסחוס לעיצובו עד לרמת מראה מבנה אוזן אנטומי רצוי, מבצע הצמדה ותפירה על ידי חוטים נספגים וחבישה קלה.

הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית / מלאה , אורך בין שעה – לשעתיים, נדרש ליווי רפואי של 4 שעות לאחר הניתוח.

 

תקופת ההחלמה והמלצות לאחר הניתוח

בימים הראשונים תהיה תחושה של מאין כבדות באזור הניתוח, במקרה של כאב יש ליטול משככי כאבים המטופל/ת על פי הנחייתו של ד"ר בוכריס יקבל המלצה להמשך טיפול בבית, החל משככי כאבים, ועד לתוכנית התנהלות החלמה לאחר הניתוח. כמו, שמירה על היגיינה מקומית, הימנעות מפעילות ספורטיבית, שחיה, חשיפה לשמש והימנעות מעישון.  על האוזניים תהיה מונחת תחבושת לוחצת למספר ימים.  יומיים לאחר הניתוח יש להגיע לביקורת להסרת החבישה והחלפתה בסרט לשלושה שבועות נוספים, והוצאת תפרים במידת הצורך.  יש לזכור כי במידה וישנם תופעות שנראות לך חריגות כגון כאבים חזקים, עליית חום גבוה, נפיחות, יש לפנות לצוות המרפאה.

 

 

Leave a Comment