הגדלת חזה

מהו הגדלת חזה?

הגדלת חזה הוא הליך הכרוך בהנחת שתל או מאחורי רקמת השד או מתחת לשריר על דופן החזה.

מי מבצע חליפה זו?

אלה שיש להם קטן יותר מאשר השדיים מלאים הרצוי, כמו גם נשים שחוו הצטמקות של רקמות השד לאחר ההריון הנקה. זה עשוי להשפיע לרעה על ההערכה העצמית שלהם ואת דימוי הגוף.

אילו תוצאות אני יכול לצפות?

הגדלת חזה מספק גודל השד ואת הצורה כי אישה בודדת הרצונות. לא משנה מה תבחר, תוכל ליהנות מן השינויים של הגדלת חזה לנצח, אבל כוח הכובד והזדקנות עדיין יכול להשפיע על צורת השד, וזה משתנה בין חולים. השתל יש אחריות לכל החיים, אך אנו ממליצים לבדוק אם אתה צריך שתלים לאחר 10 עד 12 שנים.

מהו הצעד הראשון שיש לנקוט?

לפני הייעוץ הראשון שלך, צלם המקצועית שלנו יראה לך את מערכת Vectra 3D ולהסביר איך זה עובד. תמונה ברזולוציה גבוהה 3D אתה תילקח כך המנתח שלך ואז יכול לשנות את התמונה הדיגיטלית כדי לדמות את התוצאות של הניתוח שלך. זה ייתן לך תחושה אמיתית של הגוף לאחר ניתוח.
במהלך התייעצות השד הראשון שלך במלבורן, המנתח שלך ידון מה שאתה רוצה להשיג, כל הציפיות שיש לך, אפשרויות שונות זמין, כולל סוג וגודל השתל ואת המיקום של החתך. מידע על ההיסטוריה השד שלך, ממוגרפיה, אולטרסאונד או ביופסיות, שאלות על ההליך, ההיסטוריה הרפואית ואת התרופות הנוכחי יהיה גם דנו.
נא להביא כל מידע רלוונטי להתייעצות זו. אנו נספק מידע רב ככל האפשר, כך שתרגיש נוח ומודע, ואם אתה מרגיש המום בכל דרך אנו מעודדים אותך לעשות התייעצות שנייה, כך שאתה מרגיש בטוח עם ההחלטה שלך.

כיצד אוכל להתכונן לניתוח?

הקפד לסדר מישהו שיסיע אותך הביתה לאחר הניתוח ויעזור לך לצאת לביתך לכמה ימים. כדי להפחית את הסיכון לדימום וחבורות, הקפד:

 • הימנע משככי כאבים, תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידים (Voltaren ו Nurofen) וויטמין E שבועיים לפני הניתוח. Panadol, וויטמינים B ו- Cבטוחים לשימוש. אלכוהול הוא הטוב ביותר לשמור על מינימום גם.

 • ליידע את המנתח אם אתה לוקח כל תרופות צמחיות כגון שום, גינקו, ג'ינסנג או סנט ג'ון של וורט. אלה יכולים להשפיע על קרישת הדם ואת ההרדמה.

 • הימנעו מעישון 6 שבועות לפני הניתוח ואחריו, כדי לא להגביל את זרימת הדם לעור ולעכב את הריפוי. ויתור לגמרי הוא הטוב ביותר.

 • יידע אותנו מיד אם יש לך כל זיהום (קר או שפעת) בשבוע לפני הניתוח שלך.

מה קורה ביום הניתוח שלי?

אנו נדריך אותך להתכונן לניתוח, כך ההליך שלך ואת ההתאוששות ללכת בצורה חלקה. ביום להביא את מוצרי טואלטיקה, כל התרופות הדרושות ובגדים רפויים.

 • אם ההליך שלך הוא בבוקר – לא לאכול או לשתות משהו אחרי חצות בלילה הקודם.

 • אם ההליך שלך הוא בשעות אחר הצהריים – לא לאכול או לשתות משהו אחרי 08:00.

מה עלי לצפות במהלך הניתוח?

ניתוח הגדלת חזה מבוצע תחת הרדמה כללית, כך שאתה תהיה לגמרי לא מודע של ניתוח או כל כאב, לישון בנוחות באמצעות ההליך.
במהלך הניתוח, חתך נעשה תחת כל שד, נוצר כיס ואת השתל שנבחר מוכנס לתוך האזור. החתך הוא תפרים עם התפרים המפרקים כי הם ממוקמים מתחת לעור כדי למזער הצטלקות. הצלקת מוקלטת לתמיכה והלבשה לחץ מונחת על אזור החזה. הליך זה בדרך כלל לוקח עד 90 דקות.

מה עלי לצפות לאחר הניתוח?

 • ייתכן שיהיה צינורות הניקוז מתחת לזרוע, המאפשרים הסרת כל נוזל אשר נוצר סביב שתלים. אלה מוסרים בימים הראשונים.

 • כמו עם כל הניתוחים, יהיו כמה כאב מנוסים במשך כמה ימים. כדי להקל על אי הנוחות, המנתח שלך יעבור הרדמה מקומית למטה צינורות ניקוז בסוף הניתוח שלך. לאחר מכן ניתן לקבל מרשם כאבים מרשם ואנטיביוטיקה.

 • מינוי מעקב עבורכם ייעשה יום לאחר הניתוח, ואם יש צורך, צינורות הניקוז שלך יוסרו. לאחר מכן אתה תהיה מצויד לתוך החזייה תמיכה אשר יספק תמיכה לסייע בהשגת צורה. תמיכה elasticised עשוי להיות מצויד גם מעל החלק העליון של החזייה.

 • יהיו כמה נפיחות, אבל עדיין תוכל לראות את התוצאות הראשוניות של הגדלת שלך. אם צינורות הניקוז שלך הוסרו אתה יכול להתקלח בזהירות ללטף את הקלטות הניח מעל הצלקת שלך קו לפני הנחת החזייה על. מלבד רחצה, להישאר בחזייה שלך יום ולילה במשך 6 שבועות יעזור עם ההתאוששות.

 • אחיות שלנו ינחה אותך עם תוכנית ניהול צלקת מעורבים ההקלטה צלקת לעסות את האזור עם קרם לחות.

  לפחות 2 שבועות את העבודה להתאושש יש צורך ולא הרמת כבד במשך 6 שבועות.

מהם הסיכונים והסיבוכים בהליך זה?

 • הצטברות יתר של דם בתוך השד החדש עשוי להתרחש. זה דורש הסרת תפרים לשטוף את החבורות מתחת לעור.

 • הקפסולה חוזה – זה כאשר הצלקת סביב השתל הופך עבה חוזים כך צורת השד מעוותת והוא יכול להיות כואב לגעת, ולכן עדיף להחזיר את השתל החדש.

 • תחושת הפטמה מוגברת או ירידה עלולה להתרחש, והוא יכול להימשך 2-3 חודשים.

 • זיהום הוא נדיר אבל אנטיביוטיקה לעזור למזער את הסיכון.

 • קרישי דם בגוף הם נדירים מאוד, אבל יכול להיות מסכן חיים. ליידע את הצוות מיד אם אתה נתקל כל כאב ברגל, נפיחות או כאבים בחזה לאחר הניתוח.

הגדלת חזה תעשיית להרים השד השתנה באופן משמעותי במהלך השנים האחרונות. אנשים רבים נוסעים כעת לחו"ל (לרוב בתאילנד) כדי לבצע את ההליכים שלהם.

לאחר טיפול בחולים רבים שהגיעו אלינו עם סיבוכים לאחר הניתוח בבית חולים מוסמך בקליניקות בחו"ל, החלטנו להציע הגדלת חזה למטופלים שלנו בנקודת מחיר נמוכה יותר, אבל עם אותם מנתחים פלסטיים מיומנים ומוכשרים.

Leave a Comment