הקטנת חזה גברי – גניקומסטיה

גניקומסטיה (שד נשי) נוצר מהתפתחות חריגה של רקמת השד הגברי היוצרת חזה המתפתח לא באופן פרופורציונאלי ומהווה עבור הגבר לאבר לא אסתטי ביחס למראה החזה הגברי האידיאלי. מבנה גניקומסטי גורם למבוכה רבה, אי נוחות, ירידה בביטחון העצמי, פגיעה בדימוי הגוף והיחסים האינטימיים. אין סיבה ידוע לתופעה אך ידוע כי יכולה לנבוע מסיבות תורשתיות, הורמונאליות, שימוש ממושך בתרופות אשר מעודדות את צמיחת החזה. מטרת הניתוח הנו הקטנת ועיצוב החזה הגברי, ההחלמה מהניתוח מהירה יחסית וברוב המקרים התוצאות מוצלחת מאוד.

פגישת ייעוץ ראשונה

הפגישה הראשונה תתחיל בתהליך היכרות, ויצירת קשר אישי ומקצועי בין ד"ר בוכריס ללקוח. שיחת ראיון וברור עבר רפואי, מטרת בקשת הניתוח, בחינת הרצונות ותאום ציפיות להגשמת חלומך. ד"ר בוכריס יבצע בדיקה גופנית הכוללת בחינת צורת הגוף, בית החזה, מבנה החזה וימליץ על טכניקת הניתוח הטובה ביותר עבורך. ויפרט על הסיבוכים העיקריים ותופעות הלוואי האפשריים מהליך זה.. ד"ר בוכריס ישמח להשיב בסבלנות רבה ולספק לך את כל המידע באשר לניתוח ולחשוב ביחד איתך על האפשרויות הניתנות לביצוע, שיטות הטיפול, תופעות הלוואי, בניית תכנית טיפולית והתאמת ההליכים המתאים עבורך.

תהליך הניתוח

ד"ר בוכריס יבצע חתך בעור שגודלו מספר מילימטרים, דרך שני הפתחים יחדיר צינוריות דקות לרקמת השד לביצוע שאיבת השומן העודף. (יש מקרים בהם יידרש לבצע חתך בהיקף העטרה), בניתוח יעשה שימוש בטכניקת שאיבת שומן והסרת רקמת בלוטת השד העודפת (רקמה זו נוקשה כך שאיננה ניתנת לשאיבה). לאחר מכן יתבצע תהליך עיצוב החזה להשגת מראה שטוח וגברי. סגירה ותפירת חתכי הניתוח בתפרים נספגים, וחבישה בתחבושת אלסטית.
הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה/מקומית, אורך בין שעה לשעתיים, השגחה רפואית לאחר ניתוח כ- 4 שעות.

תקופת ההחלמה והמלצות לאחר הניתוח

ההחלמה בניתוח להקטנת חזה גברי נמשך כחודשיים, המטופל על פי הנחייתו של ד"ר בוכריס יקבל המלצה להמשך טיפול בבית, החל משככי כאבים, טיפול אנטיביוטי, לבישת תחבושת אלסטית ועד לתוכנית התנהלות החלמה לאחר הניתוח. ההמלצה הינה מנוחה ופעילות מינורית, ללא מאמץ ונשיאת משקלים כבדים וללא פעילות גופנית מואצת, להימנע מעישון. אין לשכב על הבטן לפחות לפרק זמן של חודש מהניתוח. יש להגיע לביקורת במרפאה לאחר שבועיים. יש לזכור כי במידה וישנם תופעות שנראות לך חריגות כגון כאבים חזקים, עליית חום גבוה, יש ליצור קשר במידי עם ד"ר בוכריס או עם צוות המרפאה

Powered by: Alef Solutions | א. פתרונות