ניתוחי הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הקרוי גם 'הגדלת שדיים', הינו ניתוח אסתטי השכיח ביותר בקרב אוכלוסיית הנשים. ומהווה עבורן מקור לנשיות, תחושת ביטחון, אסתטיקה ויופי נשי. נשים רבות ברחבי העולם מבצעות הגדלת חזה במטרה להגשים את חלומן למראה חזה בריא וצעיר יותר. היום יותר מתמיד הינך יכולה להגשים את חלומך בעזרת התערבות כירורגית בהליך הכרוך בהנחת שתל מאחורי רקמת השד או מתחת לשריר על דופן החזה.

למי מיועד הניתוח ?

לנשים אשר על פי תפישתן האישית רוצות שינוי גופני מסיבות אישיות אם בהערכה עצמית או התייחסות לדימוי גופן ולמה שהיו רוצות בפועל. כגון – שדיים קטנים ביחס לגודל שד אשר חושבות שהיו רוצות, או לנשים אשר חוו הצטמקות של רקמות השד לאחר הריונות, הנקה והרזיה.

לאילו תוצאות את יכולה לצפות?

מעבר להליך עצמו 'הגדלת חזה', יש להתייחס לפרמטרים נוספים בעלי ערך משמעותי עבורך והוא התוצר הנלווה שלבטח היית רוצה לקבל, כגון – חזה מעוצב, חזה נשי, סקסי ואסתטי יותר. על כן בהתאם למבנה גופך, מצב הרקמות טרם הניתוח ומבנה השדיים אשר משתנה מאישה לאישה, יש חשיבות רבה לבצע הליך של התאמה אישית הן בבחירת סוג הניתוח, ובחירת סוגי השתלים וגודלם. ד"ר בוכריס משתמש בשתלי סיליקון שאינם דולפים או מתפרקים ואינם באים במגע כימי עם נוזלים ורקמות הגוף, מה שמונע תגובה דלקתית או דחיית השתל. תוצאת הניתוח אכן נראית לעין ואחוזי ההצלחה בו לשביעות רצונן של המנותחות, אך יש לזכור כי ההנאה 'מהרמת החזה' איננה לנצח, יש לקחת בחשבון את תהליכי ההזדקנות וכוח הכובד אשר משפיע באופן ישיר על מבנה השד. ד"ר בוכריס ממליץ לבדוק ולהיות במעקב שתלים כל שנה.

פגישת ייעוץ ראשונה

הפגישה הראשונה תתחיל בתהליך היכרות, ויצירת קשר אישי ומקצועי בין ד"ר בוכריס ללקוח/ה. שיחת ראיון וברור עבר רפואי, מטרת בקשת הניתוח, בחינת הרצונות ותאום ציפיות להגשמת חלומך. ד"ר בוכריס יבצע בדיקה גופנית הכולל בחינת צורת הגוף, בית החזה, מבנה השד – אסימטריה, צניחת רקמות, מיקום הפטמות, נפח השד, איכות העור ועוד. וימליץ על טכניקת הניתוח הטובה ביותר לך, ויפרט על הסיבוכים העיקריים ותופעות הלוואי האפשריים מהליך זה ויראה את התוצאה הרצויה בסימולציה. ד"ר בוכריס ישמח להשיב בסבלנות רבה ולספק לך את כל המידע באשר לניתוח ולחשוב ביחד איתך על האפשרויות הניתנות לביצוע, שיטות הטיפול, תופעות הלוואי, בניית תכנית טיפולית והתאמת ההליכים המתאים עבורך.

תהליך הניתוח

ד"ר בוכריס לפני הניתוח יבצע מדידות מדויקות, ישרטט את מקום החתך על מנת להשיג תוצאות מוצלחות, בשלב הניתוח יעשה חתך מתחת לכפל השד, יבדוק את גודל הכיס להתאמת גודל השתל. שתל הסיליקון יוכנס דרך החתך הקטן ברקמת השד וימוקם בדרך כלל מעל שרירי החזה או מתחת לפי מבנה רקמת השד. לאחר מכן יתבצע תהליך וידוא סימטריה בין השדיים, סגירה ותפירת חתכי הניתוח בתפרים נספגים, וחבישה בתחבושת אלסטית או עם פדים וחזיית ספורט.
הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה, אורך בין חצי שעה לשעה, נדרש ליווי רפואי של 4-24 שעות.
** יש נשים שניתן לבצע ניתוח הגדלת חזה באמצעות השתלת שומן FAT GRAFTING התהליך מתבצע על ידי שאיבת שומן מאזורי הגוף, השומן עובר תהליך של הפרדת נוזלים מימיים מהשומן, את השומן מזריקים לשד ובכך ניתן לעצב ולהגדילו. טכניקה זו מהווה כפתרון מוצלח לנשים בעלות עודפי שומן.

תקופת ההחלמה והמלצות לאחר הניתוח

ההחלמה בניתוח הגדלת שד נמשך כשבועיים, המטופלת על פי הנחייתו של ד"ר בוכריס תקבל המלצה להמשך טיפול בבית, החל משככי כאבים, טיפול אנטיביוטי ועד לתוכנית התנהלות החלמה לאחר הניתוח, כגון – לבישת חזית ספורט ופעילות גופנית, מקלחת לאחר 24 שעות מזמן הניתוח, זמן חזרה לעבודה. ההמלצה הינה מנוחה ופעילות מינורית, ללא מאמץ ונשיאת משקלים כבדים וללא פעילות גופנית מואצת, להימנע מעישון. אין לשכב על הבטן לפחות לפרק זמן של חודש מהניתוח, חתכי הניתוח ירפאו אך יש לזכור כי יתכנו צלקות שיטשטשו עם הזמן. יש לזכור כי במידה וישנם תופעות שנראות לך חריגות כגון כאבים חזקים, עליית חום גבוה, התנפחות של השדיים יש ליצור קשר במידי עם ד"ר בוכריס או עם הצוות המרפאה

Powered by: Alef Solutions | א. פתרונות