ניתוחי מתיחת פנים

הפנים מייצגות אותנו ומהוות כ 'כרטיס ביקור' כלפי חוץ, עם השנים מראה הפנים מזדקן ומאבד את חיוניותו, הוא מקבל את סימני הזמן בהופעת קמטוטים וקמטים באזורי המצח, עיניים, לחיים, אוזניים, הפה והצוואר. תהליך זה מושפע מאיכות העור, פגעי שמש, פיגמנטציה, ירידה במשקל, כמות ייצור סיבי קולגן והאלסטין אשר פוחתים עם הגיל ופוגמים בגמישות העור, גנטיקה, סגנון חיים, תזונה, עישון ועוד. הניתוח מומלץ לאחר גיל 40, כאשר האישה חווה תהליך של צניחת שומן, התוצאה המתקבלת מהליך זה מרשימה ביותר, ויכולה להצעיר את הפנים ולהשיבן למראה צעיר ורענן יותר באופן משמעותי ואף לשמר את התוצאה לאורך שנים.

פגישת ייעוץ ראשונה

הפגישה הראשונה תתחיל בתהליך היכרות, ויצירת קשר אישי ומקצועי בין ד"ר בוכריס ללקוח/ה. שיחת ראיון וברור עבר רפואי, מטרת בקשת הניתוח, בחינת הרצונות ותאום ציפיות להגשמת חלומך.
ד"ר בוכריס ישמח להשיב בסבלנות רבה ולספק לך את כל המידע באשר לניתוח ולחשוב ביחד איתך על האפשרויות הניתנות לביצוע, שיטות הטיפול, תופעות הלוואי, בניית תכנית טיפולית והתאמת ההליכים המתאים עבורך.

התקבלה ההחלטה לצאת לדרך, מהן ההכנות הנדרשות לקראת הניתוח ?

  • נשים המתמודדות עם יתר לחץ דם, יש לאזנו טרם כניסתה לניתוח
  • הפסקת עישון לפחות שישה שבועות טרם הניתוח
  • חודש לפני הניתוח יש להימנע מחשיפה לשמש
  • להפסיק טיפול במדללי דם כגון – אספרין, פלביקס, קומדין, קלקסאן וכו'
  • להפסיק טיפול בתרופות טבעיות העשויות לגרום לדילול דם, כגון – ויטמין E, שמן דגים וכו'.
  • להימנע מטיפולי פילינג לעור הפנים

תהליך הניתוח

ד"ר בוכריס לפני הניתוח יבצע מדידות מדויקות, ישרטט את מקום החתך על מנת להשיג תוצאות מוצלחות, בשלב הניתוח יבוצעו חתכים סביב קו הרקות / הפאות עד לאורך קדמת האוזניים, מאחורי תנוכי האוזניים וקו שיער עורפי צדדי. יעשה טיפול על ה- smas , בצורת 'אפליקציה' או 'מתלה' לאחר החיתוך ישנו תהליך של מתיחת העור העודף בזוויות שונות לפי מבנה הפנים. תוך כדי הידוק וחיזוק הרקמות בעורף והסרת העור המיותר. ישנה אפשרות למקם את הצלקת מתחת לקו השיער או בתוכו.
הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה, אורך בין שעתיים לארבע שעות, התפרים מתמוססים , נדרש ליווי רפואי של 4-24 שעות עם צינורית ניקוז.

תקופת ההחלמה והמלצות לאחר הניתוח

המטופלת על פי הנחייתו של ד"ר בוכריס תקבל המלצה להמשך טיפול בבית, החל משככי כאבים, טיפול אנטיביוטי בשעת הצורך ועד לתוכנית התנהלות החלמה לאחר הניתוח. התחושה בפנים לאחר הניתוח לעיתים לא נעימה, ניתן לסייע לתחושה הזו בעזרת נטילת משככי כאבים. בשבועיים הראשונים לאחר הניתוח יש לנוח , ניתן לחפוף את שיער הראש לאחר כיומיים. יש להגיע למרפאה לאחר כשבוע לביקורת. יש לזכור כי במידה וישנם תופעות שנראות לך חריגות כגון כאבים חזקים, עליית חום גבוה יש ליצור קשר במידי עם ד"ר בוכריס או עם הצוות המרפאה. כמו כן תתכן פגיעה בעצב תחושתי בפנים או באפרכסת האוזן, נשירת שיער לאורך זמן. יש לזכור כי פגיעה זו היא כתוצאה מהניתוח והיא זמנית בלבד.

Powered by: Alef Solutions | א. פתרונות