ניתוח הרמת עפעפיים

ניתוח הרמת עפעפיים נחשב לנפוץ מאוד בקרב גברים ונשים גם יחד. ככל שאנו מזדקנים עור הפנים שלנו מאבד את האלסטיות שלו וזו הסיבה גם להופעת הקמטים על פנינו והצטברות 'עור עודף' מעל ומתחת לעפעפיים היוצר צניחת עפעף ושקיות שומן נפוחות. ההתערבות הכירורגית בראש ובראשונה באה לתת מענה רפואי ולאחר מכן אסתטי. עפעפיים נפולים או נפוחים גורמים לחוסר נוחות, כאבים, וקושי בשדה הראיה, כמו כן הרמת עפעפיים נותנת לעיניים מראה צעיר יותר ורענן.

ניתוח הרמת עפעפיים עליונות

 

ניתוח הרמת עפעפיים תחתונות

איך יכולים להבחין בשינוי במבנה העין ?

  • כאשר יש כיסי / שקיות שומן עודף בעפעפיים התחתונים.
  • כאשר יש רפיון בעפעף התחתון
  • כאשר נמצא עודפי עור מתחת לעין המשנים את מרקמם וגוון העור
  • כאשר יש קמטים והיווצרות קפלי עור עודך בעפעפיים העליונים

פגישת ייעוץ ראשונה

הפגישה הראשונה תתחיל בתהליך היכרות, ויצירת קשר אישי ומקצועי בין ד"ר בוכריס ללקוח/ה. שיחת ראיון וברור עבר רפואי, מטרת בקשת הניתוח, בחינת הרצונות ותאום ציפיות להגשמת חלומך. ד"ר בוכריס יאבחן את הסיבה הגורמת לצניחת העפעפיים, יבחן את מבנה הגבות אשר עשויות גם לגרום לצניחת עפעף, יש מקרים שבהם נדרשת התערבות פשוטה בהרמת הגבה המהווה פתרון אופטימאלי. וימליץ על טכניקת הניתוח הטובה ביותר לך, ויפרט את הסיבוכים העיקריים ותופעות הלוואי האפשריים מהליך זה. ד"ר בוכריס ישמח להשיב בסבלנות רבה ולספק לך את כל המידע באשר לניתוח ולחשוב ביחד איתך על האפשרויות הניתנות לביצוע, שיטות הטיפול, תופעות הלוואי, בניית תכנית טיפולית והתאמת ההליכים המתאים עבורך.

תהליך הניתוח

הרמת עפעפיים עליונים

ד"ר בוכריס במהלך הניתוח להרמת העפעפיים העליונים יבצע חתך עדין בקפל העפעף העליון, יסיר את העור העודף לכל אורך העפעף באופן מחושב ומדויק ויבצע תפר מוסתר אל תוך קפל העפעף. הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית / כללית, אורך כשעה, נדרש ליווי רפואי של 4 שעות לאחר הניתוח.

הרמת עפעפיים תחתונים

ד"ר בוכריס במהלך הניתוח להרמת עפעפיים תחתונים יבצע חתך עדין מתחת לקו הריסים, דרך חתך זה יטפל יוציא ויכרות את שקית השומן ועודפי העור ויבצע תפר על קו הריסים. הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית / כללית, אורך כשעה, נדרש ליווי רפואי של 4 שעות לאחר הניתוח.

תקופת ההחלמה והמלצות לאחר הניתוח

בימים הראשונים יש סבירות להופעת נפיחות ושטפי דם באזור העין, לאחר כשבוע סימנים אלו חולפים כך גם התפרים אשר נספגים בעור, את התפרים הנותרים מסירים במרפאה ואם יש צורך שמים פלסטר לעוד מספר ימים. הצלקות אמורות להיטשטש כעבור חודשיים, חשוב לציין כי העפעפיים יקבלו את צורתם הסופית לאחר מספר חודשים. המטופלים על פי הנחייתו של ד"ר בוכריס יקבלו המלצה להמשך טיפול בבית, החל משככי כאבים, ועד לתוכנית התנהלות החלמה לאחר הניתוח. יש לזכור כי במידה וישנם תופעות שנראות לך חריגות כגון כאבים חזקים, עליית חום גבוה, נפיחות רבה, זיהום או דלקת בתפרים, אסימטריה בין העיניים, משיכת העפעף כלפי מטה יש ליצור קשר במידי עם ד"ר בוכריס או עם צוות המרפאה

Powered by: Alef Solutions | א. פתרונות