בוטוקס

הזרקות בוטוקס – שחזור מראה צעיר ורענן

הזרקות בוטוקס ידועות בעיקר בגלל יכולתן להפחית את המראה של קמטי פנים. קטמי פנים אלו נוצרים בכול פעם שאת/ה מכווצ/ת את שרירי הפנים שלך, הן על ידי צחוק, חיוך, הזעפת פנים ואף על ידי נבוכות. נוצרים עם הזמן תלמים קבועים וקמטים עמוקים בעור, במיוחד סביב העיניים והפה, בין הגבות, ועל המצח. קווים אלו מתפרשים אצלנו כסימנים לזקנה, עצבות, כעס ועייפות. הזרקות בוטוקס עוצרים תהליך זה ואף משחזרים מראה פנים צעיר ורענן יותר על ידי מחיקה של אותם קמטים. 

הזרקות בוטוקס אף ידועות כטיפול אסתטי שאינו פולשני, עניינו הוא הזרקה של חומרים חלבונים בלבד המשחררים ומרפים את השרירים המייצרים את אותם קמטים. כך גם, בניגוד לטיפולים אחרים אשר עניינים הוא טיפול במרקם והידוק של האור, הבוטוקס משפיע אך ורק על אותם שרירים. טיפול זה יכול גם כן לשחזר מראה פנים יותר סימטרי בפרט סביב השפתיים. 

אם הגעתן למצב בו מראה הפנים שלכן/ם מטריד אותכם בחיי היום-יום: בעבודה, במשפחה, ואפילו מול עצמכם, הרי שפגישה עם רופא מוסמך ומומחה בתחום הזרקות אלו יכול להוות כשלב ראשון ביציאה חזרה לחיים חסרי דאגות אלו. פגישה עם ד"ר טרי בוכריס תוכל להבהיר לכן/ם איזה תוצאות אפשריות ומה את/ה בעצם מחפשים. ד"ר טרי בוכריס מבצע טיפול זה כבר שנים רבות, כך שהוא יכול ללוות אותכם/ן באופן אישי ומתאים אליכם/ן בתהליך זה.